AKTUALNOŚCI

2022-11-18 21:22

POLISH JUNIOR OPEN 2022

Cztery medale dla młodych legionistów na Polish Junior Open Grand Prix 2022

Niesamowite emocje, zwroty akcji, wielkie wygrane, nasze małe osobiste sukcesy, kilka lekcji na przyszłość, ale co najważniejsze 21 uśmiechniętych juniorów, którzy w miniony weekend walczyli na Polish Junior Open 2022 we klubie Hasta la Vista. W turnieju wzięło udział aż 260 juniorów z różnych zakątków świata.

Przywieźliśmy 4 medale.

Sofiia Zrazhevska pewnie wygrała swoje mecze i zwyciężyła w kategorii Gu17! Ogromny sukces, poparty ciężką pracą!

Szymek Lohmann po bardzo zaciętym finale w kategorii Bu15 zdobył srebrny medal!

Janek Samborski przeszedł kilka zaciętych batalii, aby znaleźć się w finale kategorii Bu17. Ostatecznie zajął bardzo wysokie 2 miejsce!

Mateusz Lohmann zdobył brązowy medal w kategorii Bu13, to już 6 medal tego młodego zawodnika na turniejach międzynarodowych!

Tuż za podium uplasowała się Ania Jakubiec, która zajęła bardzo wysokie 4 miejsce w kategorii Gu13.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom tego wydarzenia! Brawo dla naszych juniorów za walkę i sportową postawę/ Gratulacje dla bardzo licznej grupy polskich juniorów, a także ich trenerów oraz rodziców.