AKTUALNOŚCI

2019-09-11 15:47

8 MEDALI DLA LEGII !

Autor: Legia Squash Schools Fot. Stanisław Leszczyński

Klasyfikacja medalowa Indywidualnych Mistrzostw Polski w squashu 2019 została zdominowana przez sportowców z Warszawy.

Nasza akademia łącznie zdobyła aż 8 medali, zajmując jednocześnie najwyższe stopnie podium w trzech kategoriach wiekowych.

Mistrzami Poslki zostali W kat. Bu 9 Mateusz Lohamnn, w kat. BU11 Szymon Lohmann, w kat Bu15 Leon Krysiak.

Wicemistrzem Polski został Mateusz Lohmann w kategorii U11, a wicemistrzynią Polski wśród kobiet – nasza trenerka, Natalia Ryfa.

Brązowe medale zawieźli do domu Karol Krysiak (U13), Ewcia Kozłowska (GU11) oraz Piotr Nowak (U19).

Tuż za podium uplasowały się Natalia Łukawska w kat GU11 oraz Martna Malinowska w kat GU13.

Jeszcze raz gratulujemy zawodnikom i cieszymy się wraz z ich rodzicami, którzy mocno dopingowali Akademię we Wrocławiu.

W kolejnym sezonie podwyższamy poziom i idziemy po więcej!